تبلیغات
شکلات - مطالب خرداد 1391
 
شکلات
پنجشنبه 25 خرداد 1391 :: شکلات
فکر میکنم آدمی که گستاخه و به هر دست آویزی برای بی حرمتی چنگ میزنه  بیشتر از هر چیزی احتیاج به محبت داشته باشه . ولی مساله اینجاست که من به شخصه آدم سالمی نیستم . فرآیندهای پیچیده ای توی ذهنم در حال انجام که با تویی که حس میکنی شاخی یا تیزی و زورویی برخورد نمیکنم .باور کن من اگه پخش زنده به شما نم.ی.رینم به این معنی نیس که جوانه هویج باشم و متوجه حماقت و فضاحت ذهن شما نباشم . فرآیند هایی که هم از درکش عاحزم و هم از شرح و بسطش برای دیگران , من رو مجاب به "تحمل" میکنه . به ریاضت معنوی که هر کیش ی اون رو مثبت ارزیابی کرده . شاید . شاید برای بقیه غیر قابل هضم شده باشم اما به هر حال اون نیروی بسیار عجیبی که جلوی من رو قبل از ر.یدن به کسی میگیره رو درک نمیکنم . اینکه یه نفر فکر کنه زوروئه و زرنگه و چون تو به روش نمیاری احساس ک.شِر ش دو برابر هم بشه منو آزار میده . من حاضرم با آدم های عوضی غیر شرطی حتی فاحشه هایی که دلی کار میکنن و در حالت کلی با آدمایی که از صداقت , مهربونی و معتمد بودن بهره میبرن تعامل داشته باشم تا مغز گزیده های تازه به دوران رسیده ای که از هر وسیله ای استفاده میکنن برای تصاحب قدرت . بزرگی میگفت " قدرت جسارت نیست , فرهنگ می خواهد " که من به شخصه در بین دوستان و اطرافیان نازل ترین گونه های برتری طلبی رو میبینم . این در حالی است که من خودمم دچار تنش برتری طلبی و اصولا تیپ شخصیتی برتری طلب هستم با چاشنی مولفه آگاهی و جسارت فرهنگ.
و نگرانی بعدی این که هر چی بیشتر میگذره برام بی اهمیت تر میشه اطرافم . ملت رو احمق تر میبینم . بی اهمیت تر . اینا چیز اییه که منو نگران میکنه 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 16 خرداد 1391 :: شکلات
این دوستمون مسعود کیمیایی یه دغدغه رفاقت داشت حداقل . به نظرم اصن مهم نیست که تو یه دوران خاصی هنگ کرده باشه . دغدغه رفاقت داشتن اساسآ مساله شاخیه . به هر ترتیب محترم تر از دغدغه موهوم تهمینه میلانیه که یحتمل توی کار بعدیش خانما به شکل گروهی معتقدآ و شعار آلود دارن به یه مرد تجاوز میکنن که ینی ما برابریم ما فلانیم . خلاصه حواستون باشه شاید لازم شد به ضرورت رابطه امر به منکر و همچنین لزوم اعتراض به پرداخت های زیر شکمی در سالن های فرهنگی سینما به کار این خانم عقده ای که معلوم نیست چه جور کودکی رو سپری کرده به تفضیل و کمال جیش بنماییم . 

 - خرداده و من بای دیفالت علاقه مندم بیانیه بدم . 
 - عنوان منتخب از تصاویر ذهنی کانسپچوآل نگارنده از کارگردان ِ روشنفکر میلانی 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
من همینم که هستم

مدیر وبلاگ : شکلات
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :